Aksident trafiku në Prizren, lëndohen gjashtë persona

  • 19.09.2022
Aksident trafiku në Prizren, lëndohen gjashtë persona

Një aksident trafiku ka ndodhur në fshatin Kojushë të Prizrenit, ku lëndime trupore kanë pësuar gjashtë persona.

Sipas raportit të Policisë së Kosovës, bëhet e ditur se aksidenti ka ndodhur më 18 shtator, mes dy automjeteve me targa vendore me drejtues meshkuj kosovarë.

Përveç dëmeve materiale lëndime trupore kanë pësuar gjashtë persona, katër femra dhe dy meshkuj kosovarë, të cilët kanë pranuar tretman mjekësor.


AKSIDENT TRAFIKU / Fshati Kojushë, Prizren 18.09.2022 – 17:20. Raportohet për një aksident trafiku mes dy automjeteve civile me targa vendore me drejtues meshkuj kosovarë. Përveç dëmeve materiale lëndime trupore kanë pësuar gjashtë persona, katër femra dhe dy meshkuj kosovarë,  të cilët kanë pranuar tretman mjekësor”, thuhet në raportin e PK-së.

N'minuta
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë