04.03.2019, 12:33

Stadiumi i Qytetit Foto: Herolind Bytyçi / Hallka

LEXO EDHE:  Kurti: Ose Vetëvendosje në Qeveri dhe unë Kryeministër i ri, ose zgjedhje të parakohshme
© SuharekaOnline. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.