S’ka rrezik për sulm, tendencë për krijim të panikut

Sot u raportua në media se gjatë ditës së nesërme pritet të ketë rrezik për sulm. Madje u bë thirrje që qytetarët e Kosovës të shmangin turmat dhe qendrat tregtare për shkak të një sulmi të mundshëm.

27.11.2021 / Lajme

S’ka rrezik për sulm, tendencë për krijim të panikut
Foto: Ilustrim

Mirëpo, burime brenda institucioneve të sigurisë në Republikën e Kosovës konfirmuan për IndeksOnline se s’ka rrezik për ndonjë sulm të mundshëm.

E gjithë kjo, sipas këtyre burimeve të sigurta, u bë për shkak të krijimit të panikut./IndeksOnline/


Pse të shkojmë tek mjeku kur ndihemi mirë?!

Mjekët këshillojnë kontrolle të vazhdueshme mjekësore çdo 6 muaj apo 1 vit në çfarëdo moshe të jeni, mirëpo pas kalimit...

Lexo më shumë
KOMENTE0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *