10.07.2019, 21:06

Rikthehen rrahjet në LDK, me grushta e me karrige

Lidhja Demokratike e Kosovës është në procesin e brendshëm zgjedhor me shumë incidente e rrahje.

Përveç problemeve në Ferizaj, Prishtinë, Mitrovicë, Viti dhe qytete të tjera në degë e nëndegë, probleme ka pasur të mëdha edhe në qytetin e Vushtrrisë.

Në një video të siguruar nga Indeksonline shihet momenti kur anëtarët e LDK-së rrihen mes vete e aty nuk mungon as karriga.

LEXO EDHE:  Flet kryetari i OVL e UÇK-së për ftesën e ish-eprorit nga Gjykata Speciale
© SuharekaOnline. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.