Prizren: 14 persona dalin negativë pas testeve për COVID-19

Drejtori i Shëndetësisë në Komunën e Prizrenit Visar Shehu, ka bërë të ditur se 14 persona kanë dalë negativ nga testimet për Covid-19.

Shehu tha se janë nëntë pacientë të dializës dhe pesë raste kontakti.

Njoftimi i plotë:

Sot jane bere 14 testime ne Komunen e Prizrenit, 9 paciente te dializes dhe 5 raste kontakti.

Lajm i mire perseri!

Asnje nga testimet nuk ka rezultuar pozitiv.

Durim edhe pak dhe do ja dalim, ashtu sikunder ja kemi dalur gjer me tani!

RAPORTO