Parashikimi i motit për sot, temperaturat deri në 11°C

Java e fundit e nëntorit me mot stabil, kryesisht me kthjellime. Orëve të mëngjesit ngrica dhe mjegull në ultësira.

Në mëngjes ftohtë, me ngrica të lehta. Përgjatë ultësirave mjegull/mjegullinë. Ditën kryesisht me diell. Në mbrëmje vransira kalimtare.

Temperaturat do të sillen nga -1 deri në 11 gradë celsius. 

RAPORTO