Parashikimi i motit për sot, temperaturat -3 deri në 10°C

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka parashikuar motin për sot, 27 nëntor, 2020.

IHMK njofton se do të mbajë mot i ngjashëm si ditët e kaluara.

Në mëngjes parashihet mjegull e radiacionit, kjo si pasojë e rënies së temperaturave gjatë natës dhe insolacionit gjatë ditës.

Cilin nga kryetarët e degëve të partive në Suharekë do ta votoni në zgjedhjet e 14 shkurtit?

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet -3 deri -5 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihet të lëvizin ndërmjet 7-10 gradë Celsius. Do të fryjë erë e lehtë nga verilindja.

© SuharekaOnline. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
RAPORTO