Parashikimi i motit për nesër

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se ditën e diel do të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell.

23.10.2021 / Lajme

Parashikimi i motit për nesër
Foto: Ilustrim

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 5-6 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 13-16 gradë Celsius.

Do të fryjë erë kryesisht nga verilindja me shpejtësi 1-4m/s.


Pse të shkojmë tek mjeku kur ndihemi mirë?!

Mjekët këshillojnë kontrolle të vazhdueshme mjekësore çdo 6 muaj apo 1 vit në çfarëdo moshe të jeni, mirëpo pas kalimit...

Lexo më shumë
KOMENTE0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *