Parashikimi i motit, kryesisht i vranët dhe me riga shiu

Do të mbajë mot kryesisht i vranët dhe me reshje shiu.

29.12.2021 / Lajme

Parashikimi i motit, kryesisht i vranët dhe me riga shiu
Foto: Ilustrim

Të enjten nuk parashihen reshje pos ndonjë rigë e izoluar.

Në shumë territore të ulëta do të ketë mjegull si pasojë e ndryshimit të temperaturave në stadet e ulëta të troposferës.


Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 1-2 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 6-8 gradë Celsius.

Do të fryjë erë nga drejtimi i jugperëndimit me shpejtësi 1-5m/s.

Mundësi e mirë pune, Fabrika e Mobileve “TE NASERI” kërkon 50 punëtorë!

Fabrika e Mobileve ”Te Naseri” e cila gjendet në Zonën Industriale në Shirokë me një eksperiencë të gjatë në prodhimin...

Lexo më shumë
KOMENTE0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *