Nuk mjaftuan golat e Rrahmanit e Korenicës, FC Ballkani mposhtet nga KF Llapi

12.03.2023

Llapi ka mposhtur liderin e tabelës në Superligë, Ballkanin, me rezultat 3-2. Ndeshja ishte tejet interesante, ku pjesa e parë u krye 1-0 në favor të Llapit. Në të dytën, Ballkani shënoi dy gola, duke e përmbysur rezultatin në 2-1. Por, Llapi sërish nuk u dorëzua, duke i shënuar edhe dy gola tjerë dhe kështu […]

Nuk mjaftuan golat e Rrahmanit e Korenicës, FC Ballkani mposhtet nga KF Llapi Foto: Ilustrim

Llapi ka mposhtur liderin e tabelës në Superligë, Ballkanin, me rezultat 3-2.

Ndeshja ishte tejet interesante, ku pjesa e parë u krye 1-0 në favor të Llapit.

Në të dytën, Ballkani shënoi dy gola, duke e përmbysur rezultatin në 2-1.

Por, Llapi sërish nuk u dorëzua, duke i shënuar edhe dy gola tjerë dhe kështu duke e përmbysur rezultatin në 3-2.