Një femër sulmoi fizikisht familjaren e saj në Shirokë, ndërhynë policia

  • 13.01.2023
Një femër sulmoi fizikisht familjaren e saj në Shirokë, ndërhynë policia

Dhuna në familje vazhdon të mbetet njëra ndër sfidat më të mëdha për institucionet e vendit, pasi që raste të tilla po raportohen çdo ditë në Policinë e Kosovës.

Një rast i tillë është raportuar në Stacionin Policor në Suharekë dje rreth orës 19:11, raporton SuharekaOnline.

Sipas burimeve bëhet e ditur se në Shirokë të Suharekës një e dyshuar ka sulmuar fizikisht një tjetër, e cila si pasojë e sulmit ka pësuar lëndime trupore.


Tutje është bërë e ditur se viktima ka pranuar tretman mjekësor.

Poashtu, palët janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit, e dyshuara dhe viktima janë liruar në procedurë të rregullt.

N'minuta
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë