Nesër fillojnë ligjëratat në Universitetin e Prishtinës

Nesër do të fillojnë ligjëratat në Universitetin e Prishtinës “Hasan Prishtina”.

14.10.2021 / Lajme

Nesër fillojnë ligjëratat në Universitetin e Prishtinës
Foto: Ilustrim

Kjo është bërë e ditur në mbledhjen e sotme të Senatit.

Sipas rektorit Naser Sahiti, ligjëratat do të zhvillohen fizikisht por do të ndahen studentët në grupe dhe duke u respektuar distanca.


Një gjë e tillë është diskutuar në mbledhjen e kaluar të Senatit.

KOMENTE0

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *