Nënkryetarja Mihrije Suka ka pritur në takim Komandantin e JRD-së, kolonelin turk Bahadur Özgür Cengiz

  • 17.01.2019
Nënkryetarja Mihrije Suka ka pritur në takim Komandantin e JRD-së, kolonelin turk Bahadur Özgür Cengiz

Nënkryetarja e Komunës së Suharekës Mihrije Suka, ka pritur në takim sot, Komandantin e JRD-së, kolonelin turk Bahadur Özgür Cengiz, i cili shoqërohej edhe nga Komandanti i LMT-së në Suharekë.

Gjatë këtij takimi që kishte karakter njohës dhe përshëndetës nënkryetarja e ka njoftuar kolonelin turk me gjendjen e Komunës së Suharekës, me të arriturat e deritashme dhe e ka falënderuar për bashkëpunimin e mirë te deritashëm të KFOR-it dhe Komunës.


Ky bashkëpunim i mirë u  tha në takim se do të vazhdojë edhe në të ardhmën.

N'minuta
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë