Moti sot me vranësira dhe reshje shiu

Moti sot me vranësira dhe reshje shiu
Çlirim Gashi

19.04.2021 / Lajme

Sot në vendin tonë do të mbaj mot i vranët dhe me reshje shiu.

Ndërsa në viset malore parashihen edhe reshje bore

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 1 deri 5 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 5-17 gradë Celsius.

Do të fryjë erë e lehtë nga jugperëndimi dhe verilindja me shpejtësi 1-5m/s

LEXO EDHE:  Moti sot i nxehtë dhe me vapë, temperaturat deri në 38 gradë Celsius

Nga tani në Physio Cure Clinic edhe trajtim i rrudhave, pikave të zeza dhe gjithçka për fytyrën tuaj

Pastrimi i fytyrës shërben për mirëmbajtjen e shëndetit të lëkures, kryerjen normale të funksioneve të qelizave si dhe ndriçimin e...

Lexo më shumë

Të fundit

5

3 orë më parë / Lajme

PDK të enjten zgjedh Kryesinë e re