Moti sot me diell dhe erëra

Gjatë ditës së sotme pritet të mbaj kryesisht mot me diell, temperaturat maksimale do lëvizin në 13 gradê celcius.

Më ftohtë, kryesisht kthjellët dhe me diell. Temperaturat në vise të ulëta -1C deri 13C, e vise malore -5C deri 5C. Erë e lehtë dhe mesatare nga verilindja 4-8m/s. Indeksi UV: 6

RAPORTO