Moti sot kryesisht me vranësira dhe ftohtë, temperaturat deri në -4°C

Gjatë ditës në Kosovë do të mbajë mot kryesisht i vranët dhe me reshje shiu.

Kryesisht me vransira dhe ftohtë. Pasdite dhe në mbrëmje priten rrebeshe të dobëta bore. Nga Dukagjini shi i dobët, e me rënie të temperaturave borë e dobët.

Temperaturat në vise të ulëta -4C deri 4C, e në vise malore -5C deri -1C.  Do të fryjë erë mesatare kryesisht nga verilindja 4-8m/s.  Indeks UV 1.

Cilin nga kryetarët e degëve të partive në Suharekë do ta votoni në zgjedhjet e 14 shkurtit?
RAPORTO