Moti sot kryesisht i vranët dhe intervale të shkurta me diell

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës parashikon që sot mbi vendin tonë të mbajë mot kryesisht i vranët, por edhe intervale të shkurta me diell.

25.11.2021 / Lajme

Moti sot kryesisht i vranët dhe intervale të shkurta me diell
Foto: Ilustrim

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 2-3 gradë celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 10-12 gradë celsius.

Do të fryjë erë e lehtë deri mesatare nga drejtimi i verilindjes dhe juglindjes.


Themele të sigurta të së ardhmes, N.T.P.SH “HALITI”, gjiganti i ndërtimit në Suharekë

Të investosh në të ardhmen është gjëja më e duhur që çdo person do duhej ta ketë parasysh në secilin...

Lexo më shumë
KOMENTE0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *