10.09.2019, 22:29

Limaj për lojtarët e Kosovës: Këta janë heronjtë tanë

Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj, i shoqëruar nga anëtarët e Kryesisë qendrore struktura tjera nga kjo parti po e përcjellin bashkërisht ndeshjen mes Kosovës dhe Anglisë.

Limaj ka reaguar në ‘Facebook’, menjëherë pas golit të Kosovës kundër Anglisë. Ai i ka vlerësuar si heronjtë e Kosovës, lojtarët tanë.

“Çfarë fillimi i jashtëzakonshëm i Kosovës në përballjën kundër Anglisë. Kjo është Kosova jonë. Këta janë heronjtë tanë. Forca Kosova”, ka shkruar Limaj.

LEXO EDHE:  Mbi 150 persona të dënuar pa arsyeje, kërkojnë kompenzim nga shteti
© SuharekaOnline. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.