Bizneset Vende Pune Ofertat

Kryqi i Kuq në Suharekë demanton Rininë Demokratike të PDK-së për bashkëpunimin

Kryqi i Kuq në Suharekë demanton Rininë Demokratike të PDK-së për bashkëpunimin

29.11.2018 Lajme

Sigurimi Internacional

Ofertë speciale


I menjëhershëm ka qenë reagimi i z.Mehmet Elshani, sekretar i Degës së Kryqit të Kuq në Suharekë ku thuhet:

“Kjo informatë nuk është e vërtet , sepse nuk kemi kurrfarë bashkëpunimi humanitar me rininë e partisë demokratike. Dy përfaqësuesit në foto, sot kanë vizituar Kryqin e Kuq, dhe kanë kërkuar një numër të familjeve nevojtare që mund ti ndihmojnë ata, me pretekstin se nuk njohin familje nevojtare.

Kryqi i Kuq nuk ka marr pjesë në grumbullimin e ndihmave, e nuk do të jetë pjesë e shpërndarjes së tyre. Nuk ekziston kurrëfarë marrëveshje bashkëpunimi në mes Kryqit të Kuq dhe rinisë së partisë demokratike. Andaj nuk e kuptojmë në çka konsiston ky bashkëpunim. Fotoja e momentit në ambientet e Kryqit të Kuq është përdorur për të përligjur gjoja bashkëpunimin në aktivitetin humanitar” ka qenë përgjigja e z.Elshani drejtuar redaksisë së SuharekaOnline.

Udhëto & Pusho Sh.p.k Tjera Rr. Brigada 123, Suharekë,
Kosovë
M-L Solution Call Center Brigada123,
Kosovë
Hallka Marketing Agency Marketing / Web Rr. Brigada 123, 23000 Suharekë,
Kosovë
Moler Andi Ndërtimtari Suharekë,
Kosovë
Arkitekturë dhe Dizajn
Architecture/ Interior Design
Suharekë4 vende101 ditë

Fabrika e Mobileve "TE NASERI"

Mobilo shtëpinë sot dhe paguaj me këste deri në 12 MUAJ.

New Born Agency

Fluturime direkte nga Ljublana në Prishtinë dhe anasjelltas!

Fabrika e Mobileve "TE NASERI"

Mobilo shtëpinë deri në 10,000 € me mundësi pagese deri në 36 muaj.

New Born Master

Kualifikohu për KODIN 95 në Maribor-Slloveni për kategorinë C, CE, D!
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë