25.08.2019, 20:54

Ish zv.ministri i mbrojtjes nga Suhareka, vazhdon ta shfrytëzoj veturën e qeverisë

Keqpërdorimi i veturave zyrtare në vend është bërë tashmë një dukuri e shpeshtë.

Madje edhe në ditët kur institucionet janë në pushim shumë zyrtarë të tjerë shihen duke i shfrytëzuar këto vetura.

Mirëpo tashmë edhe pas shpërbërjes së Kuvendit, zyrtarët po vazhdojnë ti keqpërdorin ende këto vetura.

Indeksonline mëson se sot anëtari i Kryesisë së AAK-së, Burim Ramadani, ka keqpërdorur vëturen zyrtare, i cili është parë në fshatin Shirok afër Suharekës.

LEXO EDHE:  Zv.komandanti i Shtabit të Përgjithshëm të UÇK-së dhe ish-eprori sot para Gjykatës Speciale
© SuharekaOnline. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.