Haradinaj: AAK doli shumë më e fortë nga zgjedhjet e 17 tetorit

Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj, po vlerëson se subjekti që ai drejton, doli më i fortë në zgjedhjet e 17 tetorit.

21.10.2021 / Lajme

Haradinaj: AAK doli shumë më e fortë nga zgjedhjet e 17 tetorit
Foto: Ilustrim

Ai thotë se angazhimi i AAK-së drejt fitoreve të reja vazhdon, përcjell Klankosova.tv.

”Në takim me kryetarët e degëve të Aleancës, analizuam rezultatin zgjedhor dhe përgatitjet për raundin e dytë.


AAK doli shumë më e fortë nga zgjedhjet e 17 tetorit. Angazhimi ynë drejt fitoreve të reja vazhdon”.

Themele të sigurta të së ardhmes, N.T.P.SH “HALITI”, gjiganti i ndërtimit në Suharekë

Të investosh në të ardhmen është gjëja më e duhur që çdo person do duhej ta ketë parasysh në secilin...

Lexo më shumë
KOMENTE0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *