Halil Kastrati e bëri me shtëpi veteranin e UÇK-së në ditën e Ushtrisë

  • 15.12.2018
Halil Kastrati e bëri me shtëpi veteranin e UÇK-së në ditën e Ushtrisë

Halil Kastrati, Kryetari i shoqatës “Jetimat e Ballkanit” njoftoi përmes një postimi në profilin zyrtar në Instagram se ka dhuruar një banesë për veteranin e UÇK-së i cili quhet Bekë Beka.

“Me rastin e formimit të Ushtrisë sonë ne ia bëmë një surprizë, një banesë të re Veteranit të luftës Bekë Beka nga komuna e Skenderajit dhe është duke banuar në një podrum në Mitrovicë”, njoftoi Halil Kastrati, po ashtu ai i uroi të gjithë shqiptarëve Ushtrinë e Kosovës “Bamirës dhe Shqiptar kudo që jeni Urime Ushtria dhe Zoti ju shpërbleftë’’.

N'minuta
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë