LIVE: Fillon konferenca e Speciales ndaj Thaçit, Veselit, Krasniqit dhe Selimit

Ka filluar konferenca mbi ecurinë e çështjes gjyqësore ndaj Hashim Thaçit, Kadri Veselit, Rexhep Selimit, Jakup Krasniqit.

Konferenca mbi ecurinë e çështjes gjyqësore parashihet me rregullën 96 të Rregullores së Procedurës dhe Provave të Dhomave të Specializuara të Kosovës (DHSK).

Seanca u paralajmrua që do të fillojë në orën 11:00 por transmetimi i saj ka filluar në orën 11:45.

Paraqitjen e përbashkët në Speciale të ish-udhëheqësve politikë e ushtarakë të UÇK-së mund ta ndiqni LIVE në SuharekaOnline.

© SuharekaOnline. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.