11.12.2018, 19:06

[EKSKLUZIVE] Kjo është ftesa e Gjykatës Speciale për Remzi Shalën

Remzi Shala i njohur gjatë luftës si Komandant “Molla e Kuqe” ka pranuar një ftesë nga Gjykata Speciale për paraqitjen në këtë Gjykatë.

Sipas burimeve të SuharekaOnline, Remzi Shala ka pranuar ftesën nga policë të Eulex-it.

Këtë e ka konfirmuar ekskluzivisht  vetë Shala, i cili ka thënë se ka marrë thirrje dhe urdhër që të paraqitet në Hagë më 17 janar të vitit 2019.

LEXO EDHE:  Koalicionit NISMA-AKR-PD, i tjetërsohen votat në këtë komunë
© SuharekaOnline. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.