Edhe sot mot i vranët, por me temperatura pranverore

25.02.2024

Edhe dita e dytë e kësaj fundjave do të ketë mot kryesisht të vranët, e me reshje lokale shiu.

Edhe sot mot i vranët, por me temperatura pranverore Foto: Ilustrim

Megjithatë, temperaturat do të jenë pranverore, me minimalen e ditës 6 gradë Celsius dhe maksimalen e ditës që do të arrijë deri 16 gradë Celsius.

Era do të fryjë nga juglindja, prej 17-40 km/h.