Edhe një i ftuar nga Gjykata Speciale

Organizata e Veteranëve të luftës së UÇK-së përmes një shkrimi ka bërë të ditur se dhe një bashkëluftëtar është ftuar nga Gjykata Speciale.

“I ftuari i radhes sot nga gjykata speciale bashkluftëtari nga Prizreni , Elbasan Shoshaj.

Edhe ky luftëtar i liris do të dali faqebardhë nga kjo gjykatë” thuhet në shkrimin e OVL-UÇK’s.

LEXO EDHE:  Tërheqja e 10%-shit nga trusti, këta të fundit thojnë se janë duke pritur ndryshimet ligjore
© SuharekaOnline. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.