Bizneset Vende Pune Ofertat

[DOKUMENT] Nipi i Blerim Kuqit “rahatohet” në QKMF-në e Suharekës

[DOKUMENT] Nipi i Blerim Kuqit “rahatohet” në QKMF-në e Suharekës

14.11.2018 Lajme

New Born Agency

Fluturime direkte nga Ljublana në Prishtinë dhe anasjelltas!

Në listën e ngushtë të kandidatëve që do të intervistoheshin, të publikuar me 9 mars të këtij viti, për këtë pozitë ishin gjithsej gjashtë kandidatë. Faton Kabashi ishte renditur si i dyti në listë.

Por në njoftimin e 11 qershorit thuhet se tre kandidatë nuk ishin paraqitur në intervistë, e mes tyre edhe kandidati që figuronte si i pari në listën e ngushtë të kandidatëve.

Në intervistë, Faton Kabashi ishte poentuar më së shumti nga anëtarët e komisionit vlerësues, duke grumbulluar 219 pikë. Kandidatja e dytë kishte marrë gjithsej 208 pikë raporton Kallxo.

Ish kryetari i Suharekës, njëherësh edhe nënkryetar i AAK-së, Blerim Kuqi e ka pranuar se lidhje familjare me kandidatin e pranuar.

“Faton Kabashin e kam nip por jo bash nip, ma larg se sa nip. Se nipi i bie djali i motrës por nuk është ai djali i motrës, është ma larg. Unë nuk e ndërlidhi me veten se unë kam shumë të njohshëm që ndoshta edhe ndonjë tjetër ka hy në punë edhe para pesë apo nëntë vjetëve por s’kam lidhje me këtë punë unë”, tha Kuqi.

Udhëto & Pusho Sh.p.k Tjera Rr. Brigada 123, Suharekë,
Kosovë
Sigurimi Internacional Sigurime Brigada 123,
Kosovë
Reklama R-Sharm Reklama/Shtyp Rr. Brigada 123, Shirokë - Suharekë,
Kosovë
Prime Led Sh.p.k Marketing / Web Brigada.123,
Kosovë
Arkitekturë dhe Dizajn
Architecture/ Interior Design
Suharekë4 vende101 ditë

New Born Master

Kualifikohu për KODIN 95 në Maribor-Slloveni për kategorinë C, CE, D!

New Born Agency

Fluturime direkte nga Ljublana në Prishtinë dhe anasjelltas!

Fabrika e Mobileve "TE NASERI"

Mobilo shtëpinë sot dhe paguaj me këste deri në 12 MUAJ.

Fabrika e Mobileve "TE NASERI"

Mobilo shtëpinë deri në 10,000 € me mundësi pagese deri në 36 muaj.
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë