[DOKUMENT] Kryetari i “varfër me 560 mijë EURO pasuri të paluajtshme dhe rrogë 1305 EURO

  • 14.11.2018
[DOKUMENT] Kryetari i “varfër me 560 mijë EURO pasuri të paluajtshme dhe rrogë 1305 EURO

Kryetari Muharremaj kishte deklaruar se në pronësi të tij ka shtëpi prej 300 m/2, truall 40 m/2, tokë bujqësore 100 ari.

Gjithashtu në formularin dërguar AKK-së kryetari kishte deklaruar dy banesa njëra 105 m/2 dhe tjetra 140 m/2 ndërsa veturën e tij e kishte vlerësuar në shumën prej 10 mijë euro.


Ndërsa rroga që merr nga Komuna si kryetar i saj është 15,668.16 euro neto të hyra vjetore ose përpjestuar për 12 muaj 1,305.68 euro neto /muaj.

N'minuta
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë