Berisha: Më me dëshirë do të takoja një serb sesa Hashim Thaçin

  • 05.12.2018
Berisha: Më me dëshirë do të takoja një serb sesa Hashim Thaçin

I pyetur nga gazetarët nëse presidenti Thaçi kishte dërguar njerës të fortë te Berisha për të qetësuar gjakrat dhe për të harruar akuzat e bëra mes vet, Berisha u përgjigj se kjo nuk ka fare rëndësi lidhur me rëndësinë e idesë pro serbe të Hashim Thaçit.

Madje vazhdimisht gjatë tërë bisedës ai direkt e quante Hashim Thaçin si argat i Serbisë në Prishtinë.


Akuzat dhe nervozizmi i Sali Berishës ka arritur në atë pikë saqë tha: Më parë do të takohesha me një serb se me Hashim Thaçin.

N'minuta
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë