Bali Muharremaj nderon dëshmorët në Ditën e Veteranit

  • 30.12.2018
Bali Muharremaj nderon dëshmorët në Ditën e Veteranit

Në shënim të Ditës së Veteranit të Luftës, kryetari i Komunës së Suharekës Bali Muharremaj ka bërë homazhe te Parku i Dëshmorëve në Suharekë.

I shoqëruar nga një pjesë e stafit të tij dhe qytetarë kryetari Muharremaj ka vënë kurora lulesh te Parku i Dëshmorëve.


Ne nderuam ata që dhanë më se çdo kush tjetër, pra dëshmorët që ranë për lirinë e vendit.

Lavdi dëshmorëve dhe secilës sakrificë kombëtare për atdheun. Urime veteranëve të UÇK- së !, ka shkruar kryetari.

N'minuta
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë