Asnjë i vdekur dhe 7 raste të reja me COVID-19 në Kosovë

Asnjë i vdekur dhe 7 raste të reja me COVID-19 në Kosovë
Çlirim Gashi

18.07.2021 / Aktuale

7 raste të reja janë regjistruar në 24 orët e fundit në Kosovë, ndërkohë që asnjë nuk është shënuar asnjë viktimë.

Kështu ka bërë të ditur Ministria e Shëndetësisë përmes një njoftimi për media.

Gjatë 24 orëve të fundit janë shëruar vetëm dy persona duke e çuar numrin e të shëruarve në 105,536 që nga fillimi i pandemisë. 

LEXO EDHE:  Një rast i ri me COVID-19 në Suharekë, 92 në tërë Kosovën

Nga tani në Physio Cure Clinic edhe trajtim i rrudhave, pikave të zeza dhe gjithçka për fytyrën tuaj

Pastrimi i fytyrës shërben për mirëmbajtjen e shëndetit të lëkures, kryerjen normale të funksioneve të qelizave si dhe ndriçimin e...

Lexo më shumë

Të fundit