Arrestohet personi i kërkuar për ngacmim në Prizren

25.03.2023

Një person është arrestuar pasi ishte i kërkuar nga Policia e Kosovës për ngacmim. Në raportin 24 orësh të policisë bëhet e ditur se rasti ka ndodhur më 28 shkurt në rrugën William Walker, ndërsa arrestimi është bërë të premten, në Prizren. Tutje bëhet e ditur se i dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit […]

Arrestohet personi i kërkuar për ngacmim në Prizren Foto: Criminal in handcuffs

Një person është arrestuar pasi ishte i kërkuar nga Policia e Kosovës për ngacmim.

Në raportin 24 orësh të policisë bëhet e ditur se rasti ka ndodhur më 28 shkurt në rrugën William Walker, ndërsa arrestimi është bërë të premten, në Prizren.

Tutje bëhet e ditur se i dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

“William Walker , Prizren 28.02.203-19:15. Lidhur me rastin është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar dhe i njëjti pas intervistimit me vendim të prokurorit dërgohet në mbajtje”, thuhet në raport.