Aksident i rëndë në Suharekë, dy të vdekur dhe një i lënduar rëndë

28.04.2024

Një aksident mes një motoçiklete dhe veture ka ndodhur në Shirokë të Suharekës. Nga ky aksident kanë mbetur dy persona të vdekur në vend dhe një person është lënduar rëndë. Nga vendi i ngjarjes bëhet e ditur se shoferi dhe pasagjeri që ishin në motor kanë humbur jetën.

Aksident i rëndë në Suharekë, dy të vdekur dhe një i lënduar rëndë Foto: Ilustrim

Një aksident mes një motoçiklete dhe veture ka ndodhur në Shirokë të Suharekës.

Nga ky aksident kanë mbetur dy persona të vdekur në vend dhe një person është lënduar rëndë.

Nga vendi i ngjarjes bëhet e ditur se shoferi dhe pasagjeri që ishin në motor kanë humbur jetën.