Aksident i rëndë me të lënduar në Mushtisht!

Para pak minutash një aksident i rëndë ka ndodhur në hyrje të fshatit Mushtisht të Suharekës, gjegjësisht në dalje të fshatit Dubravë.

Sipas dëshmitarëve në aksident janë përfshirë dy vetura. Informatat e deritanishme tregojnë se përveq dëmeve materiale ka edhe të lënduar.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë ekipet e policisë dhe Emergjencës. Në aksident janë përfshirë dy vetura, njëra e tipit Skoda dhe një Golf 4.

RAPORTO