AAK dhe PDK mbajnë konferenca për media, njëra në ora 11:00, tjetra në 13:00

11.07.2024

Partia Demokratike e Kosovës dhe Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës, ndaras, sot do të mbajnë konferenca për media.

AAK dhe PDK mbajnë konferenca për media, njëra në ora 11:00, tjetra në 13:00 Foto: Ilustrim

Konferenca e kreut të AAK’së, Ramush Haradinaj do të nisë në ora 11:00 dhe do të mbahet në hollin e Kuvendit të Kosovës.

“Sot me fillim nga ora 11:00, kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj, do të zhvillojë konferencë për medie. Konferenca mbahet në hollin e Kuvendit të Republikës së Kosovës.”

Ndërsa, PDK do t’u drejtohet mediave nga selia qendrore e partisë me fillim prej orës 13:00.

“Partia Demokratike e Kosovës mban sot (e enjte) Konferencë për media.”