Bizneset Vende Pune Ofertat

“Frankofon au Kosovo” ka filluar me një film të regjisores franceze-kosovare, Luana Bajrami

“Frankofon au Kosovo” ka filluar me një film të regjisores franceze-kosovare, Luana Bajrami

14.10.2023 Diaspora

Mësohet se edicioni XXIII i Festivalit “du Film Frankofon au Kosovo” ka filluar dje me një film të mahnitshëm nga regjisorja franceze-kosovare, Luana Bajrami.

Festivali do të shfaqë një larmi të gjerë filmash nga vendet frëngjishtfolëse anembanë botës. Një mundësi e shkëlqyer për të parë disa nga filmat më të mirë në gjuhën frënge!

Hidhi një sy programit dhe bashkohu me ne këtë javë!

Mund të jetë një imazh i 3 persona dhe teksti që thotë "ATM SPHERES.. CINEMATOGRAPHIQUES Festival du Film Francophone Kosovo XXIII édition "Portraits de femmes au 18 octobre Du 12 octobre 14 octobre Antoinette dans co-kosovare, 19:00 20:000 .saMal Luàna 2020 Benine Monde 20:00 Jeanne 15 octobre Barry Soiréefranco-belge 20:0000 13 octobre Bella 14:00 16 octobre hommage Brigitte Bardot uletheme fille en feu 20:000 mépris uảna 20:0000 18 octobre Octobre 20:000 marie-octobre Suisse. Canadã PANEXTS C"
Mund të jetë një imazh i 2 persona dhe turmë

Sigurimi Internacional

Ofertë speciale
Prime Led Sh.p.k Marketing / Web Brigada.123,
Kosovë
Print House Reklama/Shtyp Rr. Bajram Curri - Suharekë,
Kosovë
Luli Market Tjera Rr. Mbreti Agron, Gjinoc,
Kosovë
Sigurimi Internacional Sigurime Brigada 123,
Kosovë
Arkitekturë dhe Dizajn
Architecture/ Interior Design
Suharekë4 vende24 ditë

Fabrika e Mobileve "TE NASERI"

Mobilo shtëpinë deri në 10,000 € me mundësi pagese deri në 36 muaj.

Fabrika e Mobileve "TE NASERI"

Mobilo shtëpinë sot dhe paguaj me këste deri në 12 MUAJ.

New Born Master

Kualifikohu për KODIN 95 në Maribor-Slloveni për kategorinë C, CE, D!
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë