Rikthehet Kaltrina Selimi, shkëlqen me dukjen e saj

31.03.2018

Në një bisedë për Telegrafin, Kaltrina ka zbuluar ekskluzivisht detajet e këngës së tyre më të re, e cila titullohet “Zemra jem”. “Pas bashkëpunimit të projektit tonë të përbashkët të cilin e kemi realizuar festën e fundvitit lindi ideja edhe për një tjetër bashkëpunim të radhës por ndryshe nga ai i kaluari sepse kjo këngë […]

Rikthehet Kaltrina Selimi, shkëlqen me dukjen e saj Foto: Ilustrim

Në një bisedë për Telegrafin, Kaltrina ka zbuluar ekskluzivisht detajet e këngës së tyre më të re, e cila titullohet “Zemra jem”.

“Pas bashkëpunimit të projektit tonë të përbashkët të cilin e kemi realizuar festën e fundvitit lindi ideja edhe për një tjetër bashkëpunim të radhës por ndryshe nga ai i kaluari sepse kjo këngë do i përket zhanrit pop, të cilin e kemi kultivuar vazhdimisht. Kënga më e re është në bashkëpunim me Alban Mehmetin është në përfundim, shumë shpejt do jetë në media për publikun për të gjithë fansat e muzikës tonë. Kënga është shumë e këndshme dhe verore, e realizuar nga kantautori shumë i talentuar Irkenci, i cili është përkushtuar në maksimum”, ka thënë Kaltrina Selimi për Telegrafin.