Kuvendi i të Rinjëve të Suharekës sot mori pjesë në eventin Vullnetarët e vitit 2018

Kuvendi i të Rinjëve të Suharekës sot mori pjesë në eventin Vullnetarët e vitit 2018 të organizuar nga Kuvendi i të Rinjëve të Kosovës.

Kuvendi i të Rinjëve të Suharekës sot mori pjesë në eventin Vullnetarët e vitit 2018

Aktiviteti “Njihu me vullnetarët e vitit” i cili mblodhi shumë të rinjë të Kosovës dhe përfaqësues të institucioneve qendrore dhe lokale, shfaqi punën e tyre dhe nderoi shumë vullnetarë.

Nga antarët e Kuvendit të të Rinjëve të Suharekës, Saranda Bajraktari u zgjodh njëra ndër vullnetarët e vitit 2018.


KOMENTE0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

N'minuta
Zëri i Qytetarëve
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Digjet një veturë në autostradë, afër fshatit Gelancë të Suharekës
Digjet një veturë në autostradë, afër fshatit Gelancë të Suharekës