Harry Kane objektivi kryesor i Barcelonës

  • 27.12.2018
Harry Kane objektivi kryesor i Barcelonës

Ylli i Tottenham, Harry Kane këtë vit mund ta përfundoj edicionin e tij me fanellën e skuadrës angleze Tottenham.

Harry Kane gjithmonë ka pasur oferta nga skuadrat më të mëdha evropiane, por tani Barcelona i’a ka vënë syrin yllit të Tottenham duke mos hequr dorë nga ai.


Ylli i Anglisë është në agjendën e Barcelonës që shihet edhe favorite për ta transferuar sulmuesin, Manchester United dhe Real Madridi gjithashtu kanë kohë që ndjek lojtarin.

Po ashtu, bastet në Angli, i kanë dhënë të drejtën skuadrës spanjolle që ta transferojë yllin anglez, Harry Kane për shkak që ka koeficient më të vogël se sa skuadra angleze dhe skuadra spanjolle rivalit të Barcelonës, Manchester United dhe Real Madrid.

Sipas disa njoftimeve, ky transferë do të bëhet në verë dhe me vlerë monetare shumë të madhe.

N'minuta
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë