Kandidatët për kryetar të Suharekës përballë bizneseve
Zjarret shkaktojnë dëme të konsiderueshme edhe në Gjinoc të Suharekës

05.08.2021 / Suhareka

Zjarret shkaktojnë dëme të konsiderueshme edhe në Gjinoc të Suharekës

Tash e sa ditë, Komuna e Suharekës është përfshirë nga zjarri. Por, gjatë ditës së sotme zjarri ka kapluar fshatin Gjinoc të Komunës së Suharekës....

Kurti në Suharekë: Jam këtu  për t’u njoftuar për së afërmi me gjendjen e krijuar

03.08.2021 / Suhareka

Kurti në Suharekë: Jam këtu për t’u njoftuar për së afërmi me gjendjen e krijuar

Kryeministri i Republikës së Kosovës Albin Kurti, që në orët e mëngjesit ka vizituar Komunën e Suharekës, pas shpërthimit të zjarreve që disa ditë në...

[FOTO/VIDEO] Drejtimi i automjetit nën ndikimin e alkoolit, Policia e Kosovës në Suharekë “shtrëngon” qytetin

28.07.2021 / Suhareka

[FOTO/VIDEO] Drejtimi i automjetit nën ndikimin e alkoolit, Policia e Kosovës në Suharekë “shtrëngon” qytetin

Me qëllim të ruajtjes së rendit dhe ligjit, Policia e Kosovës në Suharekë në orët e para të ditës së mërkurë ka ndërmarr aksion në...