Të gjitha shpalljet për vende pune

Gjeni shpalljen më të përshtatshme nëpërmjet veprimtarive.

Fabrika e Mobileve "TE NASERI"

Për 30 vitet e fundit ne kemi krijuar mobile prej druri të vërtetë për familjet në të gjithë Kosovën dhe jo vetëm. Nga pronarët tek punonjësit tanë, fjala familje është në qendër të biznesit tonë. Mjeshtrit tanë vendosin zemrën dhe shpirtin e tyre në çdo pjesë të mobiljeve që ne bëjmë, në mënyrë që ju të zotëroni produktet tuaja për vitet në vijim. Ne krenohemi me cilësinë dhe mjeshtërinë e mobiljeve tona të prodhuara nga Kosova që do të zgjasin për breza. Ne duam të vazhdojmë traditën e përcjel

Arkitekturë dhe Dizajn
4 pozita të lira pune
Architecture/ Interior Design Suharekë101 ditë të mbetura

Fabrika e Mobileve “TE NASERI ” me pervoje mbi 30 vjecare ne tregun e prodhimit te mobileve kerkon te zgjeroje stafin e tij duke ofruar vend pune me kohe te plote per profilin Arkitekt & Interior Designer

 

Kërkesat

 

-Diplome Arkitekture ose ne ndjekje.

-Njohuri te avancuara ne Autocad,

-Njohuri te avancuara ne programe modelimi dhe vizualizimi si Sketch up+ Vray ose 3DS max+ Vray

-Aftesi per te ideuar dhe projektuar projekte interioresh

-I afte te per te krijuar raport profesional me klientet

 

Aplikantet e interesuar jane te ftuar te dergojne CV-ne, kualifikimet, ne pdf, ne adresen:   info@tenaseri.com

Zona Industriale, Shirokë, Suharekë +383 45 101 880 https://www.tenaseri.com/ info@tenaseri.com
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë