Snap lanson këtë javë abonimin ku do keni mundësi të shihni se kush shikon storjet e juaja më shumë se një herë

Duke filluar nga kjo javë, përdoruesit e Snapchat mund të kenë akses në veçoritë ekskluzive dhe të lëshimit të hershëm me një abonim prej 3,99 dollarë në muaj në Snapchat+.

Snap lanson këtë javë abonimin ku do keni mundësi të shihni se kush shikon storjet e juaja më shumë se një herë

Snapchat sapo lançoi një plan abonimi me pagesë. Për 3,99 dollarë në muaj, abonentët në Snapchat+ do të kenë akses në disa veçori të reja, duke përfshirë ndryshimin e ikonës së aplikacionit dhe shikimin se kush i ka parë historitë e tyre më shumë se një herë.

Disa veçori (si fiksimi i bisedës së një miku në krye të historisë së bisedës tuaj si “BFF”) do të mbeten ekskluzive për abonentët, por veçoritë që mbështeten në ndërveprimet me të tjerët do të lëshohen përfundimisht për të gjithë përdoruesit.


Snapchat+ do të nisë këtë javë në disa vende, duke përfshirë SHBA, MB dhe Kanada, përpara se të shpërndahet diku tjetër.

Nisja e shërbimit të abonimit të Snapchat vjen vetëm një muaj pasi CEO i Snap i tha stafit se kompania planifikonte të ngadalësonte punësimin dhe paralajmëroi investitorët për rritje më të ulët të të ardhurave.

KOMENTE0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

N'minuta
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë