OnePlus 10 Pro është telefoni i parë i ri i vitit 2022

  • 04.01.2022
OnePlus 10 Pro është telefoni i parë i ri i vitit 2022

Fillimisht nga portat në 2022, OnePlus ka një flamur të ri për këdo që tashmë kërkon një rifreskim të smartfonit. Kompania po frenohet të zbulojë absolutisht gjithçka (mirë, shumica e gjërave), por kjo nuk i ka ndaluar rrjedhjet dhe thashethemet për një ekran 6.7 inç me shpejtësi të lartë rifreskimi dhe procesorin më të fundit Snapdragon 8 Gen 1.

Ne jemi të intriguar të dëgjojmë më shumë rreth grupit të kamerës, i cili do të kombinojë tre sensorë kamerash. Gjithashtu, i shkruar në elementin e katërt të njësisë së kamerës, çfarë do të thotë P2D 50T?


Sfida e madhe mund të jetë balancimi i çmimit, specifikave dhe veçorive në mënyrë që të ofrojë një rritje të mjaftueshme kundër telefonave të nivelit të lartë të Apple dhe Samsung. Në të njëjtën kohë, ajo duhet të ofrojë dukshëm më shumë se seria e saj më e lirë e telefonave Nord.

OnePlus 10 Pro do të dalë i pari në Kinë të martën më 11 janar. Me atë afat kohor në mendje, prisni të dëgjoni të gjitha detajet e tjera shumë shpejt.

N'minuta
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë