Shota Baraliu përsëri ‘thumbon’ Ana Kabashin: Lexonte libër me syze, as fakultet s’ka kryer

  • 13.12.2022
Shota Baraliu përsëri ‘thumbon’ Ana Kabashin: Lexonte libër me syze, as fakultet s’ka kryer

Aktorja Shota Baraliu mbrëmjen e kaluar (e hënë) në natën e ‘Prime’ pati një debat të ashpër me këngëtaren Ana Kabashi.

Gjithçka nisi nga një paraqitje e modeles Juliana Nura, ku më tej pati kritika nga artistja nga Bukoshi i Suharekës, e cila u shpreh se nuk po i pëlqejnë veshjet e femrave këtu, për daljet e tyre pa sytjena.

Një reagim në lidhje me këtë e bëri dhe Kabashi, gjersa ‘sulmoi’ Shotën për fjalët dhe komentet që bëri.


Pas atij debati, Baraliu e nisi mëngjesin sërish duke e thumbuar artisten pejane, por kësaj radhe në një bisedë me Gjon Karricën apo Lugatin.

Ajo tha se këngëtarja as fakultet nuk ka kryer, duke ironizuar me të për leximin e librit me syze.

“Nuk ka kapacitet që të merret me mua. Edhe unë nuk kam qejf me e sulmu atë absolut. Unë i sulmoj njerëzit që më duket se janë të mirë. Nuk më duket ajo. Për atë temë që është kapur, nuk do të thotë që ka kapacitet për mua. Në tru nuk ka kapacitet absolut”, u shpreh Shota.

“Kapacitet për tjera gjëra që të ulet të bëjë muhabet nuk ka. Këtu që të rrimë, që të mbijetojmë duhet të bëjmë luftë të madhe. Nuk mund të rrish gjithë ditën si kërcell. Duhet të luftojmë, të bëjmë shou, të qeshim për këto publiku të voton, ku të voton publiku që të rrish si trangull ulur, me kap librin kishe unë po mendoj dhe as nuk lexon, se librin me syze nuk mund ta lexosh. Me syze ka lexuar libër, e fakultet nuk ka të kryer”, vazhdoi më tej ajo. 

N'minuta
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë