Rikthime në muzikë, ”Valla”, ”Diego” dhe këngë të tjera që po vijnë nga artistët e njohur

  • 11.03.2021
Rikthime në muzikë, ”Valla”, ”Diego” dhe këngë të tjera që po vijnë nga artistët e njohur

Artistët nga Gjilani, Genta Ismajli dhe Fero, kanë zbuluar datën e saktë të lansimit të këngës së re.

Dyshja, të cilët kanë bashkuar forcat për herë të parë, njoftuan se të shtunën sjellin projektin e përbashkët.

Lajmi u bë i ditur përmes rrjeteve sociale duke publikuar një fragment të shkurtër të klipit në llogaritë e tyre zyrtare.


“Qëndroni së bashku me Feron. Këtë të shtunë. A jeni gati”, ka qenë përshkrimi krahas videos.

Sipas një paralajmërimi të shkurtër, kënga duket të jetë ritmike dhe mezi po pritet nga fansat e dy artistëve.

Projekti duket se është pjesë e albumit të ri të Feros të quajtur “Goat”, i cili pritet të lansohet i plotë së shpejti.

Edhe këngëtarja e njohur, Adelina Berisha ka kohë që po punon për një projekt të ri muzikor she duket se ajo tashmë ka arritur ta përfundojë dhe se kënga “Valla” do të lansohet në fund të kësaj jave.

Përmes një postimi të ndarë së fundmi në rrjete sociale, biondja njofton se projekti i radhës do të publikohet të shtunën (13 mars).

“Së shpejti. Valla, të shtunën 16:00”, kanë qenë fjalët krahas postimit ku tregon se ka punuar me producentin Rzon.

Në anën tjetër këngëtarja e njohur nga Gjilani, Shkenda Dubova ka njoftuar se po rikthehet në skenën muzikore. Bukuroshja, e cila numëron mijëra ndjekës në Instagram, bëri të ditur se po vjen së shpejti me një këngë të re.

Ndërsa, ai befason gjithnjë fansat me projektet që sjell, duke qenë se është një nga artistët më të admiruar në treg. Fjala është për reperin Capital T, i cili duket se ka filluar përgatitjet për një këngë të re.

Lajmin e ka bërë të ditur përmes një postimi të ndarë me ndjekësit në llogarinë e tij personale, Instagram. I njëjti ka publikuar një fotografi nga stadiumi “Fadil Vokrri”, në të cilën shfaqet me një fanellë me numrin 10.

“Diego, së shpejti”, ka qenë përshkrimi i imazhit.

N'minuta
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë