“O do vdes, o do t’marr…”, Majk dhe Ledri Vula publikojnë këngën e re

“O do vdes, o do t’marr…”, Majk dhe Ledri Vula publikojnë këngën e re

Pritjes i ka ardhur fundi dhe dy këngëtarët Ledri Vula dhe Majk kanë publikuar bashkëpunimin e tyre me titullin “Marr”.

Kënga e tyre ritmike është pritur me padurim nga fansat të cilët pa u publikuar ende kanë shprehur pëlqimin e tyre për këtë bashkëpunim.

Këngën e gjeni në të gjitha platformat e muzikës online. Teksti është shkruar vetë nga dyshja Majk-Vula. Ky është bashkëpunimi i tyre i parë.


Në klip, protagoniste është modelja Ivana Xhelili, e cila shfaqet tepër provokuese, por dy djemtë janë edhe në shoqërinë e vajzave të tjera modele.

Bashkpunimin e Majk dhe Ledri Vulës mund ta ndëgjoni në këtë LINK.

KOMENTE0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

N'minuta
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë