Aksident i rëndë trafiku tek zona Industriale në Suharekë, Policia në vendin e ngjarjes

22.06.2024

Gjatë mëngjesit te sotëm ka ndodhur një aksident mjaft i rënd trafiku, ku dy vetura u përfshinë në zonën Industriale në Suharekë, raporton Sinjali.

Aksident i rëndë trafiku tek zona Industriale në Suharekë, Policia në vendin e ngjarjes Foto: Ilustrim

Në pamjet shihet se dy vetura janë aksidentuar dhe se kanë bllokuar rrugën përkohësisht.

Në fotografi shihet edhe një patrullë e Policisë së Kosovës që po merret me rastin.

Për të lënduar ende nuk raportohet.