Bizneset Vende Pune Ofertat

Me dhe për Komunitetin! SuharekaOnline lanson tri shërbime të reja pa pagesë

Me dhe për Komunitetin! SuharekaOnline lanson tri shërbime të reja pa pagesë

28.06.2023 Suharekë

New Born Agency

Fluturime direkte nga Ljublana në Prishtinë dhe anasjelltas!

Me qëllim që të ndihmojmë komunitetin dhe të promovojmë bizneset lokale, në kuadër të mediumit SuharekaOnline së fundmi kemi lansuar 𝟯 shërbime të reja dhe atë 𝗽𝗮 𝗽𝗮𝗴𝗲𝘀𝗲̈.

𝟭. 𝗕𝗶𝘇𝗻𝗲𝘀𝗲𝘁 është shërbimi më i ri në kuadër të mediumit SuharekaOnline dhe është 𝟭𝟬𝟬% 𝗽𝗮 𝗽𝗮𝗴𝗲𝘀𝗲̈ që ka për qëllim promovimin e bizneseve lokale.

www.suharekaonline.com/bizneset

𝟮. 𝗩𝗲𝗻𝗱𝗲 𝗣𝘂𝗻𝗲 është shërbim që i’u mundëson bizneseve të regjistruara të publikojnë shpallje për vende të reja pune.

www.suharekaonline.com/vende-pune

𝟯. 𝗢𝗳𝗲𝗿𝘁𝗮𝘁 është shërbim që i’u mundëson bizneseve të regjistruara të publikojnë ofertat e tyre promocionale me qëllim të krijojnë raporte dhe ndërveprim më të afërt me klientët.

www.suharekaonline.com/ofertat

Të gjitha këto, në të njëjtën kohë kanë bërë që ne të lansojmë produkte të reja të cilat do ta lehtësojnë jetën tuaj. Do ta ndihmojnë dhe do ta ngrisin në nivel më të lartë brendin tuaj.

ISEFERI SH.P.K. Prodhim Zona Industriale-Shirokë, 23000 Suharekë,
Kosovë
New Born Agency Tjera Rruga Xhavit Sylaj, Suharekë,
Kosovë
Kompania e pastrimit JOKER Tjera Suharekë,
Kosovë
PRIMA QERAMIKA Tjera Shirokë, Suharekë,
Kosovë
Arkitekturë dhe Dizajn
Architecture/ Interior Design
Suharekë4 vende101 ditë

New Born Master

Kualifikohu për KODIN 95 në Maribor-Slloveni për kategorinë C, CE, D!

Fabrika e Mobileve "TE NASERI"

Mobilo shtëpinë deri në 10,000 € me mundësi pagese deri në 36 muaj.

New Born Agency

Fluturime direkte nga Ljublana në Prishtinë dhe anasjelltas!

Fabrika e Mobileve "TE NASERI"

Mobilo shtëpinë sot dhe paguaj me këste deri në 12 MUAJ.
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë