Interi arrin marrëveshje me Olivier Giroudin

Foto: Ilustrim

Olivier Giroud është pajtuar në termet personale me Interin.

Giroudi ka arritur marrëveshje për 5 milionë euro për kalimin te Interi nga Chelsea, transmeton Koha.net.

Kjo pagesë Giroud mund t’i rritet deri në 6.5 milionë euro me bonuse, sipas ‘Gazzetta Dello Sport’.

Giroudi do të fitoj 5 milionë euro në vit në San Siro, ndërsa marrëveshja zyrtare pritet të publikohet gjatë ditëve të ardhshme.

🎬🍿 Për eventin Ladies Night, Cineplexx dhuron udhëtim 4 ditor në Dubai, si dhe shumë shpërblime tjera në të gjitha sallat

Cineplexx organizon eventin Ladies Night, ku do të dhurojë shumë shpërblime në të gjitha sallat, ku shpërblimi kryesor do të jetë një udhëtim 4 ditor në Dubai.