Golden Eagle Ylli – Trepça të enjten ndeshje e “nxehtë”

15.11.2018

Ndeshja mbahet në palestrën 13 Qershori. Kujtojmë se herën e fundit Golden Eagle Ylli ka fituar në derbin lokal kundër Bashkimit që u zhvillua të dielën me rezultat 93 – 68. Kjo ishte fitorja e pestë e Golden Eagle Yllit që numëron edhe tri humbje dhe mban vendin e tretë në tabelë.

Golden Eagle Ylli – Trepça të enjten ndeshje e “nxehtë” Foto: Ilustrim

Ndeshja mbahet në palestrën 13 Qershori. Kujtojmë se herën e fundit Golden Eagle Ylli ka fituar në derbin lokal kundër Bashkimit që u zhvillua të dielën me rezultat 93 – 68.

Kjo ishte fitorja e pestë e Golden Eagle Yllit që numëron edhe tri humbje dhe mban vendin e tretë në tabelë.